• warranty icon
    5,000 mile sole warrantySole warranty
  • reviews icon
    Over 38,000 5 star reviews worldwide!Over 38,000+ 5-star reviews!
  • fit icon
    Natural Fit, Feel and MotionNatural feel

The Press Can't get enough of xero shoes' winter boots

LIFESTYLENEWS – Dámské zimní zateplené boty Xero Shoes Alpine

“Zimní přírodu si nyní můžete užít v zimních botách Xero Shoes Alpine. Už nemusíte obětovat přirozený pohyb a pohodlí, když teplota začne klesat a ve vzduchu začnou poletovat první sněhové vločky. Vaše nohy udrží v teple až do -32°C. Obuv Alpine chrání před vlhkem pomocí všité vnitřní botičky a nepromokavé membráně ve svršku boty. Díky zateplené fleecové podšívce se postará se vaše nohy už nebudou nikdy mrznout a budou vždy v dokonalém suchu a teplu. Pro více bosý pocit je možné stélku vyjmout. Všechny boty Xero mají nevyvýšenou patu („zero drop“) pro správné držení těla, jsou designované nízko při zemi pro dokonalou rovnováhu a hbitost, mají flexibilní podrážku, která vám poskytne tu správnou míru ochrany, abyste se mohli pohybovat v naprostém pohodlí a bezpečně vnímat půdu pod nohama.”

corricolari es correr – BOTAS DE XERO SHOES QUÉ TE HARÁN SENTIR TUS PIES DESCALZOS EN INVIERNO

“El invierno ya está aquí, y hemos cambiado nuestro armario por botas cálidas e impermeables que puedan soportar la nieve y la lluvia. En lugar de recurrir a botas toscas que resultan restrictivas y rígidas, o a botas que te aprietan los dedos de los pies, piensa en las botas inspiradas en los pies descalzos de Xero Shoes. Sus botas están diseñadas con una puntera ancha y una suela mínima, lo que permite que tus pies se muevan, se doblen y se flexionen de forma natural.

Además, las investigaciones demuestran que el mero hecho de caminar con un calzado minimalista fortalece los músculos del pie tanto como un programa de ejercicios de fortalecimiento de pies. Si tienes problemas de incomodidad en los pies, las botas ligeras y cómodas de Xero Shoes son una gran elección.”

maennerformat – Barfuß-Feeling auch im Winter

Kein Widerspruch: Barfußschuhe sorgen für warme Füße im Winter

Die US-amerikanische Marke Xero Shoes entwickelt seit 2007 Barfuß- bzw. Minimalschuhe und ist hier führend auf dem US-Markt. Das Credo: Minimalschuhe sorgen für eine sehr unmittelbare Geh-Erfahrung. Die Fußsohlen bekommen sozusagen eine Massage während des Gehens. Es kommt zu einer Sensibilisierung nicht nur der Füße, sondern des ganzen Körpers.

Angefangen hat Xero Shoes mit Laufschuhen. Seit einer Reihe von Jahren reicht das Sortiment weit darüber hinaus. Auch stylische Modelle für den urbanen Gebrauch und den Alltag sind dabei. Damit hört das Thema Barfuß-Feeling bei den US-Amerikanern nicht mit dem Ende des Sommers auf.”

Life4you – Minimalistická lehká obuv do města, přírody či na sport

Dámské zimní zateplené boty Xero Shoes Alpine

Zimní přírodu si nyní můžete užít v zimních botách Xero Shoes Alpine. Už nemusíte obětovat přirozený pohyb a pohodlí, když teplota začne klesat a ve vzduchu začnou poletovat první sněhové vločky. Vaše nohy udrží v teple až do -32°C. Obuv Alpine chrání před vlhkem pomocí všité vnitřní botičky a nepromokavé membráně ve svršku boty. Díky zateplené fleecové podšívce se postará se vaše nohy už nebudou nikdy mrznout a budou vždy v dokonalém suchu a teplu. Pro více bosý pocit je možné stélku vyjmout. Všechny boty Xero mají nevyvýšenou patu (“zero drop”) pro správné držení těla, jsou designované nízko při zemi pro dokonalou rovnováhu a hbitost, mají flexibilní podrážku, která vám poskytne tu správnou míru ochrany, abyste se mohli pohybovat v naprostém pohodlí a bezpečně vnímat půdu pod nohama.”

SHOP MORE XERO SHOES BOOTS